kontakt na lektora italského jazyka

studentů jsem naučil italsky

Většina z nich snad toho moc nezapomněla a dodnes mluví italsky. Při výuce španělštiny jsem získal mnoho letitých kamarádů. Celý život jsem vyučoval primárně španělštinu a sekundárně italštinu.

let vyučuji

Začalo to všechno opravdu už dávno. Poznal jsem spoustu lidí v různém věku. Nejmladší student 8 let a nejstarší studentka 75 let. Největší skupinka 35 studentů. To bylo na španělský jazyk. Nejdelší vyučovací hodina 320 minut. To už pak potřebuje pauzu i ten nejstatečnější.

let se věnuji španělštině a italštině

Pravda, že španělštině se věnuji o trochu více, ale to italštině vůbec neubírá. Studoval jsem italštinu už na vysoké škole a v Itálii.

Certifikátů a diplomů

Od A1 až po C2 naleznete u mě v šuplíku. Vystudoval jsem Mgr. program románské filologie, kde jsem se zaměřoval na španělský a italský jazyk. Během studií jsem absolvoval několik kurzů především ve Španělsku, ale i v Itálii.

REFERENCE

Projekty online jazyků: Už více jak 260 lidí mi samo od sebe napsalo, že je to vážně super. Že se díky tomu snadno a rychle naučili mluvit. Že je to bavilo a že jsem to výborně vysvětlil. Děkuji Vám všem za skvělou zpětnou vazbu. Motivuje mě. Děkuji.

 Školy: Jazyková škola Hermés; Jazyková škola Presto; Gulliver International Language School; Jazyková škola Lingva; Evropské Vzdělávací Centrum; Jazyková škola Jipka; Jazyková škola Zebra; Základní škola Studánka v Pardubicích

Společnosti: O2 Czech Republic; Kancelář Finančního Arbitra; CzechInvest; Profinit EU; Webhelp Enterprise Sales Solution; Kancelář prezidenta republiky – Pražský hrad; Paramo, a.s.; Unipetrol, a.s.; Bistro Social; ArthurInvest; Kiekert-CS, s.r.o.; Základní škola Studánka v Pardubicích; Kaprona, a.s.; Tescoma, a.s., GSK, yachting.com, Magistrát hlavního města Prahy, 

(jednalo se převážně o výuku španělštiny, italština v těchto případech byla okrajovější)

Přečtěte si o našich jazykových projektech třeba na iDnes.cz a Czechcrunch.cz

KONTAKT

Společnost hablamos s.r.o | Václav Bolech

Sídlo: Stavařov 96, Pardubice – Polabiny 9

Sídlo: Ke Krči 1873 – Praha 4 – Braník – 147 00

IČO: 10810969

IČO:  07075481

Společnost hablamos s.r.o. | Václav Bolech není plátcem DPH

Zapsaná v OR v Hradci Králové v roce 2021. 

A zapsán na Živnostenském úřadě v Pardubicích.

Kontakt do společnosti: info@hablamos.cz

Kontakt na online video lekce: studuji@onlineitalsky.cz

Kontakt na lektora: lektor@onlineitalsky.cz

Projekty spadající pod společnost hablamos s.r.o.

onlinespanelsky.cz

wanttospeakspanish.com

hablamos.cz

lekcespanelstiny.cz

onlineitalsky.cz

spanelskyhravě.cz

společnost hablamos s.r.o.