PEXESO, KTERÉ VÁS UČÍ ITALSKY.

Italské pexeso italsky hravě, co učí italsky.

CO VŠECHNO PEXESO OBSAHUJE

Návod na pexeso italsky hravě

NÁVOD

I když si myslím, že je to celkem zbytečné, tak v krabičce najdete i návod. Hrajete se to jako klasické normální pexeso. Akorát tady nehledáte stejné obrázky, ale souvislosti v italském jazyce. Kdo na konci hry sesbíral nejvíce karet (tedy dvojic), tak ten vyhrál.

Italské pexeso Italsky Hravě

2 SADY HRACÍCH KARET

Proč 2? Protože 1 je málo. To by Vás brzo to hraní mohlo přestat bavit. A to je to poslední, co chci. Proto tam máte celkem 80 karet. Tedy 2x 40 hracích karet. Nebo Vás klidně může hrát více skupin najednou. Hrací karty jsou označené. Každá jedna karta má svoji unikátní druhou kartu a patří k sobě.

PŘEDSTAVENÍ VZDĚLÁVACÍHO PEXESA ITALSKY HRAVĚ

Pexeso Vás provede přítomným časem, hlavními frázemi jako jsou pozdravy, poděkování, prosbu nebo si třeba něco objednat v restauraci. Dotkne se hlavní a důležité gramatiky. Na kartách najdete i vysvětlení, tedy vysvětlení proč tyhle dvě karty k sobě patří.

PEXESOJE PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ

Ne, není to úplně jednoduchý, nebudete se určitě nudit. Ale na druhou stranu se není čeho bát, protože kartičky obsahují vysvětlení a tím se Vám daná gramatika na kartičkách vysvětlí. Pexeso je spíše pro začátečníky, ale určitě bude bavit hledat správnou dvojici i pokročilé nebo třeba i rodilého mluvčího. Na druhou stranu, pokud nevíte … co to může znamenat Buon Giorno, tak jako první krok spíše doporučuji zakoupit online video lekce italského jazyka a pak se rovnou vrhnout na italské pexeso Italsky Hravě. 

JAK VYHRÁT?

Sebrat co nejvíce relevantních dvojic pexesa. Tak tuhle odpověď jste nečekali, že ne? 😊

CO JE OBSAHEM HRY?

  • 80 hracích karet rozdělených do 2 sad.
  • Návod – kompletně v češtině
  • Rozdělovací kartičky pro 2 různé sady
  • Snažíme se být co nejvíce EKO. Na krabici pexesa je používaný jenom papír a jemnější karton, abychom nezatěžovali přírodu víc, než je třeba. Potisk krabice a karet je barvou, které může přijít do styku s potravinami. Laminace je pouze tam, kde jí je opravdu potřeba. Tím, že se snažíme jít cestou minimální uhlíkové stopy, jsou naše produkty jemnější. Dbejte na to, prosím, a snažte se s nimi zacházet opatrně, ať Vám co nejvíce vydrží. Děkuji.♥

CO SE PŘESNĚ UČÍM HRANÍM PEXESA?

Přítomný čas, časování sloves, základní zájmena, číslovky, jídlo, formulace otázky a odpovědi, zvratná slovesa, poděkovat, poprosit, milovat, pozdravy a loučení a typické otázky u pozdravů, zájmena osobní i vyjadřování 3. a 4. pádu, platit v restauraci, vyjadřovat, že se Vám něco líbí, přítomný čas průběhový, typické italské věty z italských ulic a další.

UKÁZKY Z PEXESA ITALSKY HRAVĚ

Přečtěte si rozhovor s autorem vzdělávacích produktů Italsky Hravě pro Magazín reportér i článek o produktech Italsky Hravě na webu o Itálii.

rozhovor pro magazínu reportér o deskových hrách
reportermagazin.cz
Rozhovor

JAKÝ JE LEKTOR?!

Prý je, cituji: „skvělý, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset poznat sami.

16 let výuky, přes 600 naučených studentů formou osobní výuky (Převážně španělštiny), přes 1000 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska, jeho kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po tento unikátní balíček kompletní výuky španělského jazyka. Nejvtipnější a nejlepší lektor na španělský a italský jazyk v České republice. Na sociálních sítích má skoro 10 000 sledujících.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

lektor italského jazyka

KUPTE SI ITALSKÉ PEXESO, CO VÁS UČÍ ITALSKY.

PROČ JE TO TAK DRAHÉ?

Žádná čínská výroba a 3000 kusů náklad. Žádní roboti. Žádný brutální stroje a rychlovky. Je to malovýroba. Každý náš produkty, ať už desková hra nebo pexeso, projde rukama 15 Čechů. Vše se dělá ručně, od zaoblování rohů, což dělá Petra, až po foliování, což dělá Honza. Každý produkt je jedinečný, český a pečlivě vyroben. Vývoj her trval několik měsíců, mnoho karet obsahuje video lekce nebo jiná různá doplnění, proto některé karty mají cenu jak jedné Vaší hodiny italštiny s lektorem. Když to sečtete, tak to opravdu musí stát o trochu víc, než jedna večeře v kamarádkou a lahví vína. Ale určitě to není proto, že bych na tom já něco vydělal. Je to spíše láska k tomu jazyku.

ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Žádné triky, žádný poloviční věci, jen láska k italštině. Na našem eshopu nakoupíte celý balíček online video lekcí, deskovou hru nebo další naše produkty s dopravou zdarma do celé České republiky. Můžete platit bezpečně převodem, Pay Pal nebo nebo pomocí platební karty. Využíváme technologie STRIPE, 3D Secure. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@hablamos.cz.

stripe
paypal
apple pay

K PEXESU SE NEJVÍCE HODÍ TYTO LEKCE ITALŠTINY

Jestli chcete mít lepší startovací pozici a to doslova, tak doporučuji si ještě před hrou zakoupit online video lekce italštiny. Stačí jen pár hodin a naučíte se italsky.  Daleko lépe se Vám pak bude vítězit a hlavně budete daleko více rozumět a samostatně mluvit s Italy.

PROČ NAŠE VZDĚLÁVACÍ PRODUKTY? PROČ MY?

Protože jsou naše produkty naprosto jedinečné. Vše si vymýšlíme a děláme zcela sami, nikde jsme se neinspirovali. Ono to ani nešlo, nikde jsme nic podobného neviděli. Jako jó, tím že máme i španělskou hru a pexeso, tak jasně, že jsme se inspirovali tam… Hra vychází z mnohaletých zkušeností učení španělského a italského jazyka, práce se studenty, jejich dotazy, jejich problémy s italštinou a jejich trápení si důležité věci zapamatovat. Na hře pracovali odborníci na italský jazyk. Hlavní korekturu textu prováděla Mgr. et Mgr. Lenka Maliariková. Hra obsahuje přesně to důležité, co se musíte naučit, než vyrazíte do Itálie. Je to zároveň i souhrn těch důležitých perliček za mnoho let sebraných zkušeností s italským jazykem. Věříme, že vás bude bavit a věříme, že vás naučí pořádně italsky.

Učením se zabýváme už celou řadu let. Společnost hablamos s.r.o. (v překladu ze španělštiny to znamená „mluvíme“ – jedná se o první osobu množného čísla od slovesa HABLAR (mluvit)) byla založena v roce 2021. Jsme mladý, hravý, aktivní tým pár nadšenců pro jazyk, pro kreativitu a pro vzdělání. Našim cílem, jak již bylo řečeno, je vzdělat lidi. Nabídnout lidem vzdělání v rozumné, dostupné a hlavně snadno zapamatovatelné hravé formě. Proč? Protože si myslíme, že vzdělání v naší společnosti má smysl. Každý nový jazyk, každý nový impulz Vám otevře oči a donutí Vás jinak přemýšlet a jinak se chovat. O to více, pokud se jedná o jazyk. Umět cizí jazyka není o tom, znát jak se která věc řekne v tom daném jazyce, ale je o tom, jak nad věcmi přemýšlet a jak se na tomto základě chovat. Jsme upřímní, nic Vám nechceme tajit a chceme být otevření. Nic neskrýváme. Máme pouze jednoho jednatele. Jsme fér a chceme tak zůstat.

Naše projekty jsou

onlinespanelsky.cz

onlineitalsky.cz

hablamos.cz

POZNEJTE VŠECHNA JAZYKOVÁ PEXESA

Poznejte unikátní vzdělávací pexeso Španělsky Hravě, které Vás doslova naučí španělsky. Podobně je na tom pexeso Italsky Hravě. Zavítejte do romantického Říma a poznejte jaké to je jezdit na Vespě (vosa). Francouzské pexeso Vás zase zavede do milované Paříže, kde si vyznáte lásku rovnou pod Eiffelovou věží. Všechna pexesa jsou udělaná tak, aby Vás bavila a rovnou učila daný jazyk. Všechno včetně vysvětlení. Všechny najdete v jazykové škole hablamos.cz.

CHCI PODROBNÝ NÁVOD

Pokud si chcete projít návod  na pexeso, které Vás učí mluvit italsky, tak skočte sem.

Zajímavé, ale chceme více informací.

Chybí Vám nějaké informace? Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nás neváhejte obrátit třeba na info@hablamos.cz

Poznámka: Jedná se o výukový materiál, tedy vzdělávací publikaci. Jedná se o specializovanou vzdělávací publikaci k učení daného italského jazyka. Daná krabička obsahuje vzdělávací karty s výukou jazyka včetně vysvětlení v češtině od profesionálního lektora daného cizího jazyka.